menu Home
Newsroom

100 łóżek dla Sleep In Heavenly Peace od agentów Keller Williams Realty

MS | 06/21/2022

Ponad 100 agentów z Keller Williams Realty buduje ponad 100 łóżek dla organizacji Sleep In Heavenly Peace, która zapewnia darmowe łóżka dla dzieci, których rodzin nie stać na ich zakup.

Grupa agentów nieruchomości z rejonu Zatoki robi coś więcej niż tylko zawiera umowy. Zapewniają dzieciom sposób na spokojny sen. Agenci z Keller Williams Realty przekształcili parking w coś, co wygląda jak plac budowy.

„Wszyscy pracują tak ciężko i wszyscy naprawdę troszczą się o to, co robią, jeśli chodzi o odwdzięczanie się i spotykanie się z innymi agentami” – powiedziała Gwen Campbell, współpracownik Keller Williams. „To naprawdę inspirujące do oglądania”.

Piłują, szlifują i wiercą. Każdego roku spotykają się, aby dać coś od siebie podczas tak zwanego „Czerwonego Dnia”.

„Niewiele mogę zrobić na świecie i mieć na niego wpływ” – powiedział Matt Fishel, współpracownik Keller Williams. Ale mogę zrobić wiele dla moich przyjaciół, rodziny i społeczności. To naprawdę jedyne miejsce, w którym mogę coś zmienić”.

Program Red Day rozpoczęli 13 lat temu. I od 13 lat wywierają ogromny wpływ na dzieci w powiecie Pinellas.

„Teraz dzieci otrzymują łóżka niemal natychmiast po złożeniu prośby w ciągu dwóch do czterech tygodni. To jest po prostu niesamowite. Z listy oczekujących setek dzieci przeszliśmy do sytuacji, w której co miesiąc nadrabiamy zaległości” – powiedział Jim Baker, prezes oddziału organizacji Sleep in Heavenly Peace w hrabstwie Pinellas.

Współpracownicy łączą siły, aby wpływać na swoją społeczność, zapewniając dzieciom komfort i spokojny sen – to jest właśnie to, co w Tampa Bay jest najlepsze.

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play