menu Home

Plaże Florydy


FORT LAUDERDALE – LAS OLAS
JEST TO JEDNO Z BARDZIEJ LUBIANYCH MIEJSC PRZEZ POLONIĘ. PRZYCIĄGA NIE TYLKO PIĘKNYMI PLAŻAMI, PALMAMI, CENTRAMI HANDLOWYMI, ALE TAKŻE DOBRYMI CENAMI, KTÓRE KAŻDEGO ROKU PRZYCIĄGAJĄ TYSIĄCE TURYSTÓW.

ST PETERSBURG
O St. Petersburg możemy powiedzieć, że jest to miasto niezachodzącego słońca, gdyż w tym miejscu mamy najwięcej słonecznych dni w Ameryce. Jeśli chcesz wypocząć, ale jednocześnie nie poczuć się wyobcowanym z bieżących wydarzeń, to polecam wakacje na plaży St Pete. Białe piaski plaży, spokój, a przy tym spektakularny zachód słońca… Cóż więcej potrzeba do szczęścia na wakacjach. Jeśli należysz do aktywnych turystów, to możesz wybrać się do Dali Museum czy do Museum of Fine Arts.

SANIBEL ISLAND
Plaża ta stanowi odnogę Fort Myers i uważana jest za najbardziej spokojną i zaciszną część Zatoki Meksykańskiej. Miejsce to zachwyci kolekcjonerów muszelek – nie ma drugiej takiej plaży z tak dużą ilością róznorodnych muszli co na Sanibel Island. Jeśli chcesz spędzić wakacje na odpoczynku w ciszy, zdecydowanie wybierz to miejsce.

KEY WEST
Droga na Key West jest długa i może przyprawić o chorobę morską – z lewej strony woda, z prawej strony też woda. Po drodze na Key West można zatrzymać się na wielu wyspach, jednakże warto dojechać do końca. Na wyspie czeka na was wiele atrakcji – od plażowania, poprzez rejsy statkami, nurkowanie i oczywiście pyszne jedzenie.

PALM BEACHES
Jeśli chcesz zobaczyć, jak żyją najbogatsi i poczuć się jak jeden z nich – wybierz się na wakacje do West Palm Beach. Tam spędzają wakacje takie sławy jak Donald Trump, Jimmy Buffett, Howard Stern czy James Patterson. West Palm Beach oferuje piękne plaże i wiele atrakcji. Niemal każdy hotel ma coś przygotowane dla swoich turystów. I pamiętaj – nawet nie będąc superbogatym, możesz spokojnie tutaj przyjechać. Plaże są dostępne dla wszystkich – oczywiście z nierównym dostępem do dóbr.

NAPLES
To miejsce jest przystanią dla golfistów, którzy w przerwie między rozgrywkami mogą cieszyć się pięknymi plażami. Nazwa nawiązuje do włoskiego Neapolu, nic więc dziwnego, że znajdziesz tu restauracje serwujące włoskie jedzenie z najwyższej półki. Naples uważane jest także za miejsce, gdzie znajdują się najbardziej romantyczne plaże. Stąd tak wiele zakochanych par wybiera się właśnie tutaj na wspólny odpoczynek.  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play