menu Home

Nocne kluby na Florydzie


Życie nocne na Florydzie tętni. Doskonałe kluby i dyskoteki możesz znaleźć w każdym zakątku słonecznej Florydy. Postanowiliśmy pomóc ci w poszukiwaniach i prezentujemy “top of the top”, czyli najlepsze nocne kluby na Florydzie

The Core, Myth – Jacksonville

Karaibskie rytmy, ping pong w barze w stylu retro, ujeżdżanie mechanicznego byka w rytm muzyki country na żywo, popijanie drinków z palemką w słonecznej atmosferze – to tylko niektóre opcje nocnych wojaży, które czekają na Ciebie, a to wszystko od siebie w odległości krótkiego spaceru w downtown Jacksonville, zwanej „The Core”. Otoczony ulicami Adams, Clay i Market oraz rzeką St. Johns, The Core to idealne miejsce do nocnego życia. Po prostu zapoznaj się z mapą przedstawiającą 18 barów, klubów nocnych i nocnych restauracji The Core i ruszaj w miasto.

Church Street, Wall Street Plaza & Universal City Walk – Orlando

Jacksonville to nie jedyne miejsce z rdzeniem. W centrum Orlando, Church Street i jej okolice od dawna są centrum życia nocnego, oferując biesiadnikom niezliczone bary, kluby nocne, restauracje i główne imprezy uliczne. W historycznej przestrzeni przy 33 West Church Street mieszczą się trzy oddzielne bary. Ciesz się mrożonym napojem w Chillers (pierwsze piętro), naparem w Big Belly Brewery (drugie piętro) i niesamowitym widokiem na panoramę Orlando na otwartym powietrzu Latitudes (dach). Masz ochotę na tańce? Udaj się do Antigua. Tuż za rogiem na Orange Avenue znajduje się Wall Street Plaza, na której znajduje się osiem różnych barów – od klubu tanecznego Slingapours po salon martini The Monkey Bar – oraz imprezy na świeżym powietrzu z muzyką na żywo. Po prostu wszystko, czego szukasz w nocnym klubie w Orlando. Uwaga: jeśli jesteś w okolicy, odwiedź Universal Orlando’s City Walk, kompleks rozrywkowy z kilkunastoma miejscami na imprezy, w tym barami, klubami i restauracjami.

Ybor City & Channelside – Tampa

Zabytkowa Dzielnica Łacińska w Tampie, Ybor City, zachwyca budynkami z czerwonej cegły, balkonami z kutego żelaza i słodkim zapachem kubańskiej kawy. Ale po zmroku okolica ta tętni życiem, a muzyka – wszystko od salsy po hip-hop – emanuje z barów i klubów nocnych, z których wiele jest skupionych wzdłuż kilku przecznic East Seventh Avenue. W samym sercu nocnego życia w Tampie znajduje się Centro Ybor, centrum gastronomiczno-handlowe i rozrywkowe z klubem komediowym i kinem z sekcją tylko dla dorosłych z pełnym barem. Z Ybor City wskocz do tramwaju i udaj się do Channelside Bay Plaza, kolejnego kompleksu rozrywkowego z restauracjami, teatrami oraz kilkoma barami i klubami, w tym Splitsville, ekskluzywną kręgielnią z własnym salonem i restauracją.

Aqua & Sidebar – Key West

Scena klubowa w Key West jest sama w sobie „HOT” – interaktywne “drag shows”, DJs prosto z klubów Miami, świetne karaibskie drinki, przyciągają co roku mnóstwo turystów – każdy pragnie TO zobaczyć na własne oczy

Centrum St Petersburg

W samym sercu Sankt Petersburg znajdziesz Jannus Live. To plenerowe miejsce koncertowe przy Central Avenue, First Avenue North i Second Street. Miejsce to jest często uważane za centrum imprezowe z klubami jazzowymi, winiarniami i klubami tanecznymi, które znajdują się w odległości kilku kroków od siebie. Zatrzymaj się w Bishop Tavern, z trzema balkonami oraz wewnętrznymi i zewnętrznymi barami, a także salonami Vintage i Push ultra, które są skrzyżowaniem pełnowymiarowych klubów tanecznych i ekskluzywnych salonów z prywatnymi strefami VIP. Wystarczy krótki spacer do Beach Drive i nabrzeżu, gdzie znajdują się modne restauracje i bary, takie jak Cassis American Brasserie, które łączą się z muzeami i galeriami sztuki, takimi jak Chihuly Collection.

Seville Quarter – Pensacola

W Seville Quarter w Pensacoli znajduje się siedem oddzielnych barów i klubów i za jedną opłatą możesz cieszyć się nimi wszystkimi. Perspektywy przyjemności są zróżnicowane, od słuchania pojedynków fortepianów w Good Time Emporium Rosie O’Grady (pierwszy otwarty bar w 1967 roku), po relaks na świeżym powietrzu w End O ‘the Alley Bar i muzykę na żywo w knajpie w stylu wiktoriańskim Quarter Courtyard. Jest też Seville Party Plaza, gdzie organizowane są większe koncerty plenerowe. Seville Quarter charakteryzowana na styl francuskiej dzielnicy Nowego Orleanu, mieści się w pięknie odrestaurowanej i zrewitalizowanej XIX-wiecznej okolicy przy 130 East Government Street. Nocne lokale zdobią niezwykłe, ale eleganckie antyki.

Clematis Street & CityPlace – West Palm Beach

Jeśli chodzi o życie nocne w centrum West Palm Beach, Clematis Street jest miejscem, w którym warto być. Najlepsze knajpy i bary zaczynają się od Flagler Drive na Intracoastal Waterway i ciągną sie przez pięć kolejnych przecznic na zachód. Równie fajnymi miejscami są restauracje, które nocą zamieniają się w kluby. Jest to idealne miejsce dla miłośników chodzenia od baru do baru (bar-hopping). Koniecznie odwiedź Dr. Feelgoods Rock Bar and Grill z barem Lost Weekend na piętrze, restaurację Reef Road i Rum Bar oraz Rocco’s Tacos & Tequila Bar. W każdy czwartek sprawdź Clematis by Night, darmowy cykl koncertów na Centennial Square. Alternatywnie, z Clematis Street, możesz iść lub wziąć darmową podwózkę kilka przecznic na południe do CityPlace, gdzie znajdują się restauracje, teatry i kluby nocne, w tym winiarnia, minibrowar i klub bluesowy.  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play