menu Home
NewsroomWiadomości

14 osób aresztowanych w związku z wyścigami ulicznymi

KS | 02/02/2023

Funkcjonariusze policji w Tampie aresztowali co najmniej 14 osób podczas minionego weekendu Gasparilla.

Wszyscy usłyszeli zarzuty w związku z serią nielegalnych wyścigów ulicznych i lekkomyślną jazdą. Kierowcy blokowali główne skrzyżowania w mieście.

Policja dowiedziała się o planowanych wydarzeniach z mediów społecznościowych. Uczestnicy wymieniali się informacjami, w których miejscach dojdzie do spotkania, podczas którego będą się ścigać i wykonywać akrobacje swoimi samochodami.

Funkcjonariusze podjęli odpowiednie kroki i informacje umieszczone na portalach internetowych doprowadziły ich do brawurowych kierowców.

Świadkowie zdarzenia publikowali również filmy w mediach społecznościowych, pokazując uczestników blokujących główne skrzyżowania w centrum Tampy, w pobliżu Raymond James Stadium oraz na Gandy i Westshore Boulevard w South Tampa. Na nagraniach widać pasażerów wystawiających głowy samochodów. Zauważyć można również gapiów rzucających fajerwerki lub podpalających ulicę.

Policja poinformowała, że kilka aresztowanych osób miało przy sobie broń i narkotyki. Funkcjonariusze skonfiskowali siedem sztuk broni palnej.

Written by KS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play