menu Home
NewsroomWiadomości

Wózki golfowe legalne w centrum Tampy

KS | 08/15/2022

Wózki golfowe są bardzo popularnym środkiem transportu na przedmieściach oraz w niewielkich miejscowościach blisko plaży. Zaczęły się one pojawiać także w centrum Tampy.

Ulice w centrum miasta przeszły w ostatnim czasie wiele modyfikacji. Stały się one bardziej przyjazne dla pieszych, rowerzystów i fanów hulajnóg. Na drogach coraz częściej można zobaczyć alternatywne środki transportu.

Lokalni urzędnicy podkreślają, że z zadowoleniem przyjmują każdą informację o zmniejszającej się liczbie aut na ulicach. Każdy nowy środek transportu, to szansa na zmniejszenie korków w mieście oraz pozytywne zmiany klimatyczne.

W Tampie możemy znaleźć tramwaje, ale też wypożyczalnie hulajnóg, czy elektrycznych rowerów. Teraz w Channelside można wypożyczyć również wózek golfowy. Golf Cart Rentals posiada obecnie osiem takich pojazdów. W każdym z nich usiąść mogą cztery osoby. Wózki spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i można się nimi poruszać po wszystkich ulicach, na których ograniczenie prędkości nie przekracza 35 mph.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play