menu Home
NewsroomWiadomości

2 osoby zginęły, a co najmniej 20 zostało rannych na koncercie w Miami

KS | 05/30/2021

Dwie osoby zginęły, a co najmniej 25 osób zostało rannych w strzelaninie na koncercie, do której doszło dziś wczesnym rankiem.

Do zdarzenia doszło po północy w El Mula Banquet Hall. W nocy odbył się tam koncert lokalnych raperów. Jak poinformowała lokalna policja, pod salę podjechał biały Nissan Pathfinder. Wysiadło z niego trzech niezidentyfikowanych napastników z karabinami i zaczęło strzelać do tłumu, który znajdował się przed budynkiem.

Ponad 20 osób zostało rannych. Jedna z nich jest w stanie krytycznym. Miami-Dade Fire Rescue zabrał ośmiu rannych do szpitali Miami-Dade i Broward. 12 osób udało się do różnych szpitali na własną rękę.

Policja nie ma jeszcze opisu napastników. Każdy, kto posiada jakiekolwiek cenne informacje na temat strzelaniny lub strzelców proszony jest o kontakt z Miami-Dade Crime Stoppers pod numerem 305-471-8477.

To już druga poważna strzelanina w rejonie Miami podczas weekendu Memorial Day. W nocy z piątku na sobotę, jedna osoba została zabita, a sześć innych rannych w strzelaninie drive-by w rejonie Wynwood.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play