menu Home
NewsroomWiadomości

24-latka włamała się do domu sąsiada. Policjanci zastali ją nagą i zakrwawioną

JL | 05/06/2024

24-letnia kobieta z Florydy została aresztowana w zeszłym tygodniu za włamanie się nago do domu swojego sąsiada.

Zgodnie z doniesieniami lokalnych mediów – policja zjawiła się w domu przy  NW Huntsboro Street w Lake City w środę, 1 maja, w związku ze zgłoszeniem o trwającym włamaniu.

Po przybyciu funkcjonariuszy mieszkaniec domu zeznał, że na początku ktoś pukał do jego drzwi frontowych, ale nie odpowiedział na pytanie „kto tam?”. Po chwili dźwięk pukania rozległ się na tyłach domu – tym razem pukano w szklane, przesuwane drzwi.

Następnie – jak relacjonują policjanci – podejrzana zidentyfikowana później jako 24-letnia Haley Ann Nicole Blunt wybiła okno w pobliżu drzwi wejściowych i weszła do budynku. W międzyczasie właściciel domu wyszedł z niego, oczekując na policyjny radiowóz.

Funkcjonariusze z Lake City przekazali, że podeszli do drzwi wejściowych i zobaczyli Blunt „nagą i krwawiącą z powodu obrażeń odniesionych podczas wybijania okna i włamywania się do rezydencji”.

Blunt trafiła do szpitala, a następnie do aresztu Columbia Co.

W toku śledztwa policjanci dowiedzieli się, że 24-latka mieszka kilka domów dalej. Przed włamaniem zostawiła bez opieki dwójkę małych dzieci.

Po zatrzymaniu Blunt dzieci zostały przekazane pod opiekę członka rodziny.

Kobieta została oskarżona o włamanie, przestępstwo przeciwko mieniu oraz zaniedbanie dzieci.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play