menu Home
NewsroomWiadomości

40-latek zastrzelił byłego chłopaka swojej dziewczyny przed jej domem w Port Orange

JL | 05/13/2024

Mężczyzna z Edgewater na Florydzie zastrzelił pod domem swojej partnerki jej byłego konkubenta. Wcześniej ofiara szarpała kobietę, aby wyrwać jej klucze do domu i siłą wedrzeć się do środka. Następnie obaj mężczyźni podjęli walkę wręcz. Pomimo tego mieszkaniec Edgewater został oskarżony o morderstwo drugiego stopnia.

40-letni Santiago Carlos Hernandez-Castrodad został oskarżony o zamordowanie 53-letniego Elmera Panameno Zelaya.

Do zdarzenia doszło przed domem byłej dziewczyny Zelayi oraz obecnej partnerki Hernandeza-Castrodada w Port Orange na Elda Lane.

Zelaya pojawił się tam 7 maja, początkowo wdając się w sprzeczkę ze swoją byłą dziewczyną na podjeździe jej domu. Wskutek szarpaniny mężczyzna odebrał kobiecie klucze do drzwi, a następnie wdarł się do środka.

Wewnątrz przebywał Hernandez-Castrodad, z którym Zelaya wdał się w kolejną szarpaninę, a potem bójkę, która była kontynuowana przez mężczyzn na podjeździe.

Po jej zakończeniu 40-latek poszedł do swojego samochodu, gdzie trzymał pistolet, a następnie wymierzył w oponenta i kilkukrotnie go postrzelił. Śledczy ustalili, że Zelaya oddalał się od Hernandeza-Castrodada, nim ten otworzył do niego ogień. Zapytany o liczbę oddanych strzałów 40-latek stwierdził, że „opróżnił magazynek”.

53-letni Zelaya nie przeżył.

Hernandez-Castrodad pozostał na miejscu, po czym współpracował z policjantami.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play