menu Home
NewsroomWiadomości

47-letni ojciec z Florydy utonął ratując swoje 4-letnie dziecko

JL | 05/24/2024

47-letni ojciec poniósł śmierć podczas po próbie ratowania swojego 4-letniego synka, który wpadł do stawu na terenie kompleksu mieszkalnego. Pozostająca na brzegu ciotka dziecka zdołała odebrać je z wody od interweniującego mężczyzny. Kiedy wróciła po swojego szwagra, ten był już pod wodą.

Do zdarzenia doszło na Everyly Apartments przy Magnolia Pond Drive w Collier County w czwartek, ok. godziny 20:00. Na miejscu interweniowali zastępcy szeryfa z Collier Co.

Według ich relacji – cierpiące na autyzm dziecko 47-letniego Ara Asifa wymknęło się z mieszkania, aby następnie udać się w pobliże mieszczącego się na terenie kompleksu zbiornika wodnego. W pewnym momencie 4-latek wpadł do wody.

Zauważając malca w wodzie, 47-latek rzucił mu się na ratunek. Pomagała ciotka, która odebrała dziecko od trzymającego je Asifa. Chciała wyciągnąć także jego, ale kiedy wróciła – po wyciągnięciu nieprzytomnego 4-latka na brzeg – mężczyzna był już pod wodą.

Szwagierka 47-latka weszła do stawu, ale nie mogła dostrzec Asifa w ciemności. Wróciła na brzeg i rozpoczęła resuscytację krążeniowo-oddechową 4-latka.

Dziecko udało się ocucić. Jego ojciec utonął.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play