menu Home
Newsroom

Aligator w basenie – żadna nowość dla mieszkańców Florydy

MS | 03/27/2021

Tim Kelly przeżył nie lada niespodziankę w piątek rano, kiedy usłyszał dziwne odgłosy z tarasu. Odwrócił się i zobaczył ogromnego aligatora – od 7 do 9 stóp – który utknął na tarasie jego  domu w Pinellas County.

Jeszcze bardziej zaskakujące było to, że aligator utknął pod stolikiem. Kelly stwierdził, że nie jest pewien, w jaki sposób aligator znalazł się w takiej sytuacji. „Musiał próbować przejść pod stolikiem i po prostu zablokował się pod nim. Z pewnością nie był zbyt szczęśliwy z tego powodu. Wow, co teraz mam zrobić? ”- wspomina Kelly. Natychmiast zadzwonił do Florida Fish and Wildlife Conservation Commission (FWC).

Kiedy czekali na przybycie FWC, aligator uwolnił się spod stolika i postanowił popływać w basenie Kelly’ego. „Siedzieliśmy tutaj, popijając kawę i obserwując, jak pływa w basenie. Wychodził z basenu i odpoczywał na schodach, a potem znowu opadał na dno” – wspomina.

W końcu pojawili się funkcjonariusze FWC i bezpiecznie wydostali aligatora z basenu.

Kelly stwierdził, że to był poranek, którego nie zapomni. „To było niewiarygodne. Dobry początek piątkowego poranka, dobry starter weekendowy, to na pewno” – dodał.

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play