menu Home
NewsroomWiadomości

Awe-Summer powraca do Legoland

KS | 05/25/2022

Legoland Florida Resort przygotowuje się do powrotu swojego letniego programu – Awe-Summer.

Począwszy od 4 czerwca, goście odwiedzający park, będą mieli do dyspozycji kilka nowych atrakcji. Odbywać się będą spotkania z postaciami, specjalne wydarzenia weekendowe, a także nowy pokaz fajerwerków z okazji 4 lipca. W barach i restauracjach pojawią się również nowe przysmaki.

Wśród wyjątkowych letnich wydarzeń, będzie m.in. kosmiczny dzień w LEGO CITY. Już 9 lipca świętować będziemy eksplorację kosmosu. Odwiedzający park tego dnia będą mogli zdobyć galaktyczne nagrody, skorzystać ze stacji budowania z LEGO oraz pomóc w budowie ogromnego teleskopu.

Klocki LEGO w tym roku obchodzą również swoje 90-lecie. Z tej okazji przygotowywane są specjalne wydarzenia i atrakcje. Szczegółów jednak póki co nie poznaliśmy.

Od 2 do 4 lipca goście będą mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni „Touch the Sky”. Wyjątkowym dodatkiem będą specjalne, bezpłatne okulary, które wybuchające sztuczne ognie, zamienią w rozpadające się klocki LEGO. Oprócz pokazu, 4 lipca goście uczczą budując ogromną amerykańską flagę.

Wszelkie letnie wydarzenia są w cenie zwykłego biletu wstępu. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Legoland.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play