menu Home
NewsroomWiadomości

Bilety do Walt Disney World wyprzedane

KS | 03/10/2021

Spring breakers z całego kraju zmierzają na Florydy i wielu z nich ma w planach wejście do Walt Disney World i innych parków rozrywki w Orlando.

Wielu z nich jednak wróci niezadowolonych, bowiem bilety w większości parków rozrywki zostały wyprzedane. Parki działają z ograniczoną liczbą odwiedzających, przez co ilość dostępnych biletów jest mocno ograniczona. Wejściówki do Disney’s Hollywood Studios są wyprzedane do końca miesiąca.

Visit Orlando mówi, że że taka ilość chętnych, jest jednak budująca, szczególnie biorąc pod uwagę to, jak słabe były wpływy z podatków od turystyki w styczniu.

Visit Orlando ma jednak nadzieję, że dzięki zwiększonej podaży szczepionek i zbliżającej się przerwie wiosennej, turystyka na Florydzie nabierze rozpędu.

Disney’s Blizzard Beach został ponownie otwarty w niedzielę po tym, jak został zamknięty podczas pandemii. Ośrodek ogłosił również niedawno plany świętowania swojej nadchodzącej 50. rocznicy.

Od 1 października Walt Disney World będzie organizował „The World’s Most Magical Celebration”, które potrwa 18 miesięcy.

Red. KS

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play