menu Home
NewsroomWiadomości

Boże Narodzenie zawitało do EPCOT

KS | 11/28/2022

W EPCOT trwa już International Festival of the Holidays – jedno z najpopularniejszych świątecznych wydarzeń na Florydzie. Podczas festiwalu goście mają okazję zobaczyć park rozrywki w nieco innym wydaniu.

Podczas Savory Holiday Kitchens spróbujemy potraw świątecznych z całego świata. W tym roku pojawił się również nowy lokal – Nochebuena Cocina, która serwuje tamales z chorizo, czy waniliowe ciasta z dulce de leche i kokosem.

Tegoroczny festiwal obejmuje również wiele wydarzeń muzycznych. Powraca „JOYFUL! A Celebration of the Season”, a także koncerty na żywo w World Showcase.

Jednym z najważniejszych punktów będzie jednak słynny EPCOT „Candlelight Processional”. Show odbywa się codziennie w America Gardens Theatre. Słynni narratorzy po raz kolejny opowiedzą Wam historię Bożego Narodzenia.

Niektóre z atrakcji również przybierają świąteczny klimat. Guardians of the Galaxy: Cosmic Rewind w wersji Holiday Remix będzie w tym roku jedną z najpopularniejszych rozrywek.

Po zachodzie słońca goście będą mogli również obejrzeć nowy pokaz świąteczny inspirowany „Frozen” i odbywający się na Spaceship Earth.

Przez cały czas trwania festiwalu będziemy mogli spotkać również Świętego Mikołaja i zrobić sobie z nim zdjęcie w Odyssey Pavillion

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play