menu Home
Newsroom

Brakuje szczepionek w południowej Florydzie?

JK | 01/25/2021

Przedstawiciele departamentu zdrowia na Florydzie zorganizowali w niedzielę konferencję prasową w Miami Gardens, aby przedstawić aktualne informacje na temat szczepień na stadionie Hard Rock.

Rzecznik stanowego Departamentu Zarządzania Kryzysowego powiedział, że obecnie na stadionie Hard Rock administrowane jest aż 1000 szczepionek dziennie.

Powtórzył również, jak ważne jest, aby ludzie nie przyjeżdżali więcej niż trzydzieści minut przed zaplanowanym przedziałem czasowym i dodał, że nie ma jasnej odpowiedzi na temat możliwych niedoborów dla osób potrzebujących drugiej dawki.

W międzyczasie w Alegre Apartments w Little Havana, komisarz Miami City Joe Carollo złożył wizytę, aby zadeklarować swoje wsparcie w szczepieniu seniorów tak szybko, jak to możliwe.

„Będziemy robić tyle szczepionek, ile się da” – powiedział Carollo. „Zaszczepienie jest ważniejsze niż kiedykolwiek, zaczynając od naszych seniorów, a potem od wszystkich innych”.

Jeśli jesteś seniorem w Miami, możesz zadzwonić do miasta pod numer 305-250-5380, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dwóch miejskich ośrodków szczepień, w których przyjmują osoby bez umówionych wizyt. Musisz udowodnić, że mieszkasz w tej gminie.

Aby uzyskać informacje na temat wszystkich państwowych obiektów, takich jak Hard Rock Stadium, który jest obiektem obecnie dedykowanym na punkt szczepień, zadzwoń pod numer 888-499-0840.

Written by JK

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play