menu Home
NewsroomWiadomości

Brawurowy pościg w Miami. Roztrzaskała auto na drodze, a potem próbowała uciec wpław [VIDEO]

JL | 05/21/2024

Kobieta z Karoliny Północnej została aresztowana po brawurowym pościgu na południu Florydy. 27-latka początkowo uciekała przed policjantami wypożyczoną z salonu Hondą. Finalnie roztrzaskała auto o inne samochody, a następnie rzuciła się do ucieczki na piechotę – a właściwie wpław, bo z auta wskoczyła prawie prosto do jeziora.

27-letnia Melina Logan pojawiła się w salonie Hondy, aby przetestować pojazd. W trakcie jazdy została wezwana przez policyjny radiowóz do zatrzymania się, ale odmówiła. Wówczas rozpoczął się brawurowy pościg ulicami Miami.

Do sieci trafiło nagranie pościgu. Samochód Logan pędził miejscami z prędkością 90 mil na godzinę.

27-latka rozbiła Hondę przy Northwest 25th Street, uderzając w inne samochody i betonową rampę. Kobieta jednak nie oddała się w ręce policjantów, tylko weszła na rampę i stamtąd wskoczyła do wody. Odmówiła chwycenia liny, podanej jej przez policjantów, więc ci byli zmuszeni wejść do wody i wyciągnąć 27-latkę siłą. Podczas interwencji Logan podrapała funkcjonariusza Departamentu Policji w Miami-Dade i wciągnęła pod wodę policjanta z Doral.

Kobiecie postawiono dwa zarzuty pobicia funkcjonariusza policji, ucieczki przed policją, opuszczenia miejsca wypadku i stawiania oporu funkcjonariuszowi. Liczba zarzutów może się zwiększyć z powodu jednego poszkodowanego, który trafił do szpitala po potrąceniu przez Logan pod koniec jej ucieczki.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play