menu Home
NewsroomWiadomości

Budowa linii Brightline przyczyną zamknięcia niektórych dróg

KS | 01/06/2022

Jeszcze w tym roku rozpocznie się Budowa kilku odcinków linii Brightline. Zamknięte będzie kilka dróg w powiatach Orange i Brevard.

Pociągi docelowo mają kursować na trasie od Orlando International Airport, w górę wschodniego wybrzeża. Obecnie dojedziemy nim z Miami do West Palm Beach. Aby móc rozwijać szybką kolej, w tym roku zamknięte zostanie kilka odcinków i mostów na drodze stanowej 528, Interstate 95 oraz na drogach wokół lotniska w Orlando.

Już dziś ruch został przeniesiony z Industry Road w Cocoa, na nowy odcinek, znajdujący się nad rozpoczynającą się budową torowiska. Ruch w kierunku wschodnim kierowany będzie z Beachline w kierunku Clearlake Road.

Zamknięty jest również północny wjazd na Interstate 95, do drogi stanowej 528. Kierowcy muszą zjechać z autostrady nieco wcześniej, by przez drogę stanową 524 i Industry Road, wyjechać na SR-528.

Zgodnie z założeniami, rozbudowa ma się zakończyć do końca tego roku. Tym samym, korzystając z usług Brightline dojedziemy z Orlando do West Palm Beach.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play