Były członek grupy Migos postrzelony na Florydzie. Napastnicy próbowali ukraść jego zegarek
W miniony poniedziałek raper Offset został postrzelony przed kasynem Seminole Hard Rock Hotel & Casino na Florydzie. Celem napastników – jak się okazało – nie było zabicie artysty, ale rozbój. Po postrzeleniu rapera w nogę sprawcy próbowali zdjąć z jego nadgarstka wartościowy zegarek. Ostatecznie uciekli z niczym.
Policja z Florydy i FBI poszukuje sprawców strzelaniny, w której ranny w nogę został raper Offset – były członek hip-hopowej kapeli Migos.
Napastnicy uciekli z miejsca zdarzenia dwoma samochodami typu SUV. Nie udało im się ukraść cennej biżuterii rapera, którą artysta okupił niebezpieczną raną nogi.
Offset trafił do szpitala, ale bardzo szybko otrzymał wypis. Po kilkudziesięciu godzinach raper zagrał na festiwalu na Uniwersytecie Arkansas.
Po strzelaninie FBI zatrzymało innego rapera o pseudonimie Lil Tjay, który wcześniej wdał się w sprzeczkę z Offsetem, ale uwolniono go przez brak dowodów wskazujących na jego udział w ataku na artystę.
Offset zdobył popularność jako członek grupy Migos, znanej z takich hitów, jak m.in. „Bad and Boujee”.
Red. JŁ

