menu Home
Newsroom

Czy Brady zdobędzie siódmy Super Bowl? Czy będzie miał więcej tytułów od Michaela Jordana?

PK | 02/01/2021

Byli tacy sportowcy, których wyniki sprawiały, że ich nazwisko stawało się synonimem zwycięstwa. To np. Babe Ruth, Muhammad Ali, Tiger Woods i Wayne Gretzky.  Ale niewielu sportowców w ostatnich trzech dekadach, swoimi umiejętnościami i statusem celebryty skupiło na sobie tyle uwagi co Michael Jordan i Tom Brady.

Jordan zauroczył świat sportu w latach 90. wygrywając sześć mistrzostw NBA z Chicago Bulls, dzięki czemu stał się jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym zawodnikiem wszech czasów. Pomnik postawiono mu za życia a jego osiągnięcia będą na zawsze zapamiętane w księgach rekordów. Ale historia Brady’ego wciąż jest pisana.

W niedzielę rozgrywający Buccaneers będzie walczył o swój siódmy tytuł Super Bowl. Zapytany o szansę na przegonienie Michaela Jordana w ilości zdobytych mistrzostw odpowiedział z pokorą:

„Cóż, Michael jest jednym z moich sportowych idoli. Był niesamowity. Mi chodzi po prostu o bycie częścią świetnych drużyn. Możliwość uprawiania tego sportu i grania w Super Bowl wiele dla mnie znaczy. To wymaga ogromnego zaangażowania ze strony wielu facetów ”.

I prawdopodobnie ma rację. Bo chociaż nie jest tajemnicą, że Brady i Jordan potrafili poprowadzić drużynę do zwycięstwa, to obsada wokół nich również odrywała ważną rolę.

Czy Buccaneers pokonają KC Chiefs? Czy Tom Brady zdobędzie swój siódmy Super Bowl?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy w najbliższą niedzielę.

Written by PK

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play