menu Home
NewsroomWiadomości

Dalsze ograniczenia podczas Spring Break w Miami Beach

KS | 03/23/2023

W związku z kolejnym weekendem Spring Break, władze Miami Beach nadal będą ograniczać sprzedaż alkoholu i dostęp do niektórych miejsc.

Po raz kolejny ogromne tłumy pojawią się wzdłuż Ocean Drive oraz sąsiednich ulic w dzielnicy South Beach. Aby zapewnić wszystkim wypoczywającym, mieszkańcom i właścicielom firm bezpieczeństwo, władze postanowił podtrzymać niektóre ograniczenia, z którymi mieliśmy do czynienia już wcześniej.

Zmiany nastąpią m.in. w sprzedaży alkoholu, który od godziny 6:00 p.m. do 6:00 a.m. dostępny będzie jedynie w lokalu. Sprzedaż na wynos lub w dostawie będzie całkowicie zakazana.

Wszelkie garaże miejskie zamykane będą od godziny 9:00 p.m. do 6:00 a.m. Auta wcześniej zaparkowane w nich będą mogły jednak wyjechać w tych godzinach. Stały dostęp do garaży będą mieli jedynie posiadacze specjalnych kart dla mieszkańców i pracowników.

Pojawią się również ograniczenia drogowe. Do dzielnicy South of Fifth przez Alton Road, Washington Avenue i Collins Avenue dojazd będa mieli tylko mieszkańcy. Do dzielnicy Flamingo Park dostaną się jedynie przez Alton Road. Nie będzie dostępu z Washington Avenue.

Wszelkie uliczne parkingi w okolicy Ocean Drive będą nieczynne.

Ograniczenia obowiązywać będą od dziś do poniedziałku 27 marca.

Written by KS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play