menu Home
Newsroom

Daytona 500 z ograniczoną liczbą widzów

MS | 01/27/2021

Daytona International Speedway ogłosił, że 63. Annual Daytona 500 odbędzie się z ograniczoną liczbą fanów na trybunach. Wszystkiemu winna trwająca pandemia koronawirusa.

„DAYTONA 500 to jedno z najwspanialszych widowisk we wszystkich dyscyplinach sportowych, a fani z całego świata spotykają się w Daytona Beach, aby być częścią tego największego święta sportów motorowych” – powiedział prezes Daytona International Speedway Chip Wile w niedawnym komunikacie. „Chociaż w lutym nie będziemy w stanie pomieścić wszystkich miłośników wyścigów, cieszymy się, że możemy gościć DAYTONA 500 nawet z ograniczoną liczbą osób”.

W związku z restrykcjami związanymi z pandemią koronawirusa organizatorzy wyścigów zapewniają, że osoby, które nabyły już bilety na 2021 Daytona 500 będą mogły zasiąść na trybunach. Wszyscy goście zostaną sprawdzeni przed wejściem do obiektu i będą musieli nosić zakrycia twarzy, zachowując jednocześnie sześć stóp dystansu społecznego.

Zawody 2021 Daytona 500 odbędą się 14 lutego na torze Daytona International Speedway – 1801 W International Speedway Blvd w Daytona Beach.

Written by MS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play