menu Home
NewsroomWiadomości

Disney ogłasza plany na 50. rocznicę

KS | 06/24/2021

Obchody 50. rocznicy Walt Disney World mają trwać aż 18 miesięcy. W „The World’s Most Magical Celebration” wezmą udział wszystkie cztery parki w Lake Buena Vista.

W ramach obchodów, które rozpoczynają się 1 października, odbędzie się nowe nocne show „Disney Enchantment” w Magic Kingdom. Pokaz będzie składał się z nowych, ulepszonych efektów świetlnych, fajerwerków i projekcji, które rozciągną się od Zamku Kopciuszka w dół Main Street.

W EPCOT pojawi się „Harmonious”, pokaz w World Showcase Lagoon, który jest „jednym z największych nocnych spektakli, jakie kiedykolwiek stworzono dla parku Disneya”. Pokaz będzie zawierał nowe interpretacje klasycznych piosenek Disneya, w kilkunastu językach, przygotowanych przez grupę 240 artystów z całego świata.

W Animal Kingdom „Disney KiteTails” przygotowali pokaz latawców na Discovery River w rytm ulubionych piosenek Disneya.

W obchodach towarzyszyć nam będą klasyczne postacie Disneya – Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald, Kaczka Daisy, Goofy, Pluto oraz Chip i Dale. Będą one częścią wystawy specjalnych złotych rzeźb, które pojawią się we wszystkich czterech parkach 1 października. Postacie będą również ubrane w błyszczące, wykonane na zamówienie kostiumy na tę specjalną okazję.

Specjalną atrakcją będzie otwarcie Remy’s Ratatouille Adventure w EPCOT. Kolejka zabierze gości do smakowitego świata „Ratatouille”. Nowa restauracja, La Crêperie de Paris również zadebiutuje 1 października.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play