menu Home
NewsroomWiadomości

Disney zapowiada „Very Merriest After Hours”

KS | 08/16/2021

Tej zimy Walt Disney World wypełni się świąteczną atmosferą.

Wydarzenie „Very Merriest After Hours” rozpoczyna się już 8 listopada i potrwa do 21 grudnia. Impreza odbywać się będzie codziennie od 9PM do 1AM. Jak podkreślił Disney, będzie to wyjątkowe wydarzenie, tym bardziej, że zbiega się z 50. rocznicą parku.

Posiadając bilet na to wydarzenie, do Magic Kingdom wejdziemy już 2 godziny przed startem. Ma to zapewnić gościom więcej czasu na skorzystanie z ulubionych atrakcji.

Ponadto Disney przygotował wiele wyjątkowych atrakcji. Dla tych, którzy stęsknili się za paradami przygotowano „Mickey’s Once Upon a Christmastime Parade”. Obejrzymy również nocny spektakl „Minnie’s Wonderful Christmastime Fireworks”. Na miejscu, prócz Myszki Mickey i Minnie, pojawią się również postacie z filmu „Frozen” oraz Święty Mikołaj.

Będziemy mogli również potańczyć. Codziennie w Club Tinsel odbędzie się impreza muzyczna. Na Main Street pojawi się także śnieg. We wszystkich wydarzeniach towarzyszyć nam będą ulubione postacie ze świata Disneya.

Bilet wstępu obejmuje również bezpłatne przekąski, wśród których znajdziemy lody, popcorn, sezonowe smakołyki, a także wybrane napoje.

Sprzedaż biletów rusza już 20 sierpnia. Można je zakupić online lub telefonicznie. Ceny zaczynają się od $169.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play