menu Home
NewsroomWiadomości

Duke Energy ostrzega przed wyższymi rachunkiami za energię

KS | 12/08/2021

W związku z nadchodzącą zimą i wzrostem kosztów energii na całym świecie, Duke Energy ostrzega również klientów na Florydzie. Ceny energii z pewnością wzrosną.

Jednocześnie firma oferuje jednak kilka programów i usług, które mogą pomóc nam zaoszczędzić nieco funduszy. Wprowadzono m.in. darmową ofertę Home Energy Checks, która sprawdzi, w jaki sposób można zabezpieczyć nasz dom na zimę. Można to sprawdzić online, telefonicznie lub osobiście, w placówce firmy. Otrzymamy wówczas zalecenia dotyczące oszczędzania energii, a doradcy sprawdzą, czy dany klient kwalifikuje się do otrzymania rabatu.

Pamiętajmy również o kilku ważnych krokach, które znacząco obniżą nasze rachunki. Warto regularnie zmieniać filtry powietrza w systemach grzewczych. Można uszczelnić również wentylację i całą instalację grzewczą. Należy również sprawdzić szczelność okien i drzwi. Dzięki podjęciu takich kroków, możemy zaoszczędzić nawet 20% na zbliżających się rachunkach.

Do naszego domu możemy wprowadzić również kilka nowoczesnych rozwiązań, takich jak inteligentne termostaty, czy bezzbiornikowe podgrzewacze wody, które zadbają o jej odpowiednią temperaturę tylko w momencie, kiedy jest potrzebna.

Najprostszym sposobem jest jednak korzystanie ze słońca. W pogodne dni, pozwólmy mu ogrzewać nasz dom, zostawiając odsłonięte rolety, czy zasłony.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play