menu Home
NewsroomWiadomości

Ugodził partnerkę nożem ponad 100 razy. Dwuletniego syna wrzucił do jeziora

KS | 04/03/2023

Ojciec został oskarżony o zamordowanie swojego 2-letniego syna i matki dziecka.

21-letni Thomas Mosley został oskarżony o zabójstwo 20-letnie Pashun Jeffery i jej 2-letniego syna Taylena Mosleya.

Z ustaleń policji wynika, że tragiczne zdarzenie miało miejsce w minioną środę. Po urodzinach dwulatka, kobieta z dzieckiem została tylko w towarzystwie Mosleya.

Mosley pojawił się w domu swojej matki tego samego dnia. Na dłoniach i ramionach miał rozcięcia, które mogły sugerować atak nożem. Mężczyzna udał się następnie do St. Anthony’s Hospital, by poddać się leczeniu.

Ciało kobiety znaleziono następnego dnia o 2:30 p.m. Rodzina poprosiła o pracowników budynku o sprawdzenie, czy wszystko jest w porządku, ponieważ na chodniku znaleziono ślady krwi. Ciało młodej matki leżało na podłodze w łazience z ponad 100 ranami kłutymi. Na butelce jednego z detergentów znaleziono krwawy odcisk palca, który pasował do Mosleya.

Policja następnie rozpoczęła poszukiwania dwuletniego Taylena. Mosley przebywający w tym czasie w szpitalu nie współpracował z funkcjonariuszami.

Ciało dziecka znaleziono w piątek w szczękach aligatora przebywającego w pobliskim jeziorze Maggiore w St. Pete. Policja twierdzi, że napastnik prawdopodobnie wrzucił chłopca do wody.

Mosley póki co nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd nie wyznaczył kaucji w jego sprawie.

Written by KS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play