menu Home
NewsroomWiadomości

FEMA otwiera mobilne centrum rejestracji w Geneva

KS | 10/05/2022

FEMA otworzyła w środę swoje pierwsze mobilne centrum rejestracji w powiecie Seminole. W ten sposób stara się dotrzeć do jak największej liczby osób, które ucierpiały w wyniku huraganu Ian.

Przedstawiciele agencji pomogą w złożeniu odpowiedniego wniosku, a przy okazji odpowiedzą na wszystkie nurtujące mieszkańców pytania.

Centrum pojawi się w kilku miejscach całego powiatu przez cały najbliższy tydzień. Otwarte będzie od 10:00 a.m. do 6:00 p.m.

W czwartek, 6 października z jego usług skorzystamy w Oviedo Cultural Center przy Center Lake Ln. W piątek pojawi się ono w Winter Springs Civic Center, przy Edgemon Ave w Winter Springs, a w sobotę w Westmonte Park w Altamonte Springs przy Bills Ln. W niedzielę zawita do Sanford, gdzie stanie w Midway Park przy Hurston Ave. W nadchodzący poniedziałek będziemy mogli je odwiedzić w  Harvest Time International przy Harvest Time Dr w Sanford.

Mieszkańcy mogą również zgłosić się po pomoc telefonicznie. Zrobić to można za pomocą gorącej linii FEMA pod numerem 1-800-621-3362.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play