menu Home
Newsroom

Festiwal Króla Lwa powróci do Disney’s Animal Kingdom

MS | 01/22/2021

Walt Disney World ogłosił, że jeden z jego najpopularniejszych programów, „Festiwal Króla Lwa” (Festival of the Lion King), powróci tego lata do Disney’s Animal Kingdom.

„Cieszymy się, że możemy rozpocząć proces przywracania do pracy większej liczby piosenkarzy, tancerzy, techników i innych członków obsady z jednego z najpopularniejszych programów w Walt Disney World Resort. Oczekiwany tego lata, że w Disney’s Animal Kingdom Theme Park będziemy gościć ulubioną przez fanów trupę muzycznych gawędziarzy, wraz z Simbą i jego przyjaciółmi z okazji „Festiwalu Króla Lwa” – powiedział manager Shawn Slater z Disney Parks Live Entertainment Senior Communications.

Disney zapowiedział, że zmieni nieco występy, tak aby został zachowany dystans społeczny zarówno na scenie, jak i za kulisami. Zmodyfikowane zostaną również miejsca siedzące dla publiczności, aby zachować dystans między stronami.

Walt Disney World Resort został ponownie otwarty w lipcu ubiegłego roku po prawie czterech miesiącach z nowymi zasadami, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19. Na terenie parku rozrywki obowiązkowe są maski i dystans społeczny.

Written by MS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play