menu Home
Newsroom

Festiwal Latawców na Treasure Island

MS | 01/15/2021

Zawodnicy z całych Stanów Zjednoczonych w styczniu przybywają na Treasure Island, aby wziąć udział w zawodach Treasure Island Sport Kite Competition i Festiwalu Latawców. W tym roku święto to odbędzie się w dniach 16-17 stycznia.

Festiwal Latawców połączony z zawodami odbywa się na Treasure Island Beach na Florydzie na plaży znajdującej się za za hotelem-gospodarzem, Thunderbird Beach Resort.
Konkurencje odbywają sie w różnych dziedzinach i dla uczestników w różnym wieku. Liczy sie technika i zapewne łut szczęścia – pogoda potrafi płatać figle. Imprezie towarzyszy dobra muzyka i wspaniała zabawa. Nie zabranie atrakcji dla każdego, w tym także nauki latania latawcami. Będzie także prowadzona loteria z nagrodami.
Będzie dużo czasu na spotkania towarzyskie i spędzenie czasu z rodziną na jednej z najlepszych plaż, a nad waszymi głowami będą unosiły się dziesiątki mniejszych i większych, bardziej i mniej kolorowych latawców. 
Festiwal Latawców odbywa się na plaży Treasure Island – 10700 Gulf Boulevard Treasure Island, FL 33706. Wstęp na imprezę jest darmowy!

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play