menu Home
NewsroomWiadomości

Fisher Island najszybciej rozwijającym się obszarem w Miami-Dade

KS | 08/20/2021

Fisher Island jest najszybciej rozwijającym się regionem w powiecie Miami-Dade.

W latach 2010-2020, populacja tej wyspy wzrosła ponad trzykrotnie – ze 132 do 561 mieszkańców.

Dora Puig, która nadzoruje sprzedaż i marketing Palazzo Della Luna, jednej z najsłynniejszych nieruchomości na wyspie, podkreśliła, że choć cała Floryda oferuje piękną pogodę i korzyści podatkowe, to Fisher Island idzie o krok dalej. Zapewnia ona swoim mieszkańcom ogromną prywatność, bezpieczeństwo, a także swego rodzaju ekskluzywność. Jak dodała, jest to jednocześnie miejsce „dla osób, które na koncie mają przynajmniej 10 cyfr”.

Wszyscy Ci, którzy chcą zamieszkać na wyspie, muszą uiścić jednorazową opłatę członkowską – $250,000. Mieszkańcy odprowadzają również roczne składki w wysokości $22,000. Kupując jedną z nieruchomości Palazzo Del Sol , których ceny zaczynają się od 6,5 do 30 milionów dolarów, otrzymamy limitowany wózek golfowy Garia, o wartości $20,000.

W tym tygodniu, do sprzedaży trafił jeden z penthousów na Fisher Island. Jest on uważany za jeden z najdroższych w obszarze Miami Beach. Cena wywoławcza to $48 milionów.

Wśród osób, które posiadają lub posiadali nieruchomości na Fisher Island, są m.in. Oprah Winfrey, Julia Roberts, czy David Lee.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play