menu Home
NewsroomWiadomości

Floryda. Mężczyzna strzelił sobie w głowę w czasie kłótni. Kula raniła też jego dziewczynę

JL | 03/13/2024

Policja z Miami-Dade prowadzi dochodzenie ws. rzekomego samobójstwa, wskutek którego ranna została także dziewczyna mężczyzny, który targnął się na swoje życie. Jak ustalili detektywi – mężczyzna miał strzelić sobie w głowę podczas kłótni z partnerką. Wystrzelona kula miała następnie przebić jego czaszkę na wylot, a potem trafić kobietę – również głowę.

Do zdarzenia doszło w środę rano przy 112000 Southwest 30th Street. Jak przekazał detektyw i rzecznik policji Miami-Dade Alvaro Zabaleta – policjanci odnaleźli w domu nieprzytomnych mężczyznę i kobietę. U obojga była widoczna rany postrzałowa głowy.

Detektywi ustalili później, że mężczyzna popełnił samobójstwo, a postrzelenie jego dziewczyny było wynikiem niefortunnego przypadku. Śledczy twierdzą, że para kłóciła się, kiedy mężczyzna wycelował broń w swoją głowę i wystrzelił. Kula następnie przebiła jego czaszkę na wylot, a potem trafiła jego partnerkę – również w głowę.

„Wszystko wskazuje na to, że ten sam pocisk, który uderzył w jego głowę, trafił również w kobietę” – powiedział Zabaleta. „Wygląda na to, że ta osoba odebrała sobie życie, a przy okazji prawie odebrała życie swojej dziewczynie” – ocenił detektyw.

Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia, natomiast kobietę przetransportowano do szpitala w stanie stabilnym. Po postrzale poszkodowana była przytomna i to ona zawiadomiła służby.

W momencie zdarzenia w domu przebywała czwórka dzieci w wieku 12, 10, 9 i 5 lat. To dzieci kobiety z dwóch poprzednich związków. Po interwencji zajęli się nimi członkowie rodziny.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play