menu Home
Newsroom

Florydzkie miasta docelowym miejscem przeprowadzek

MS | 07/26/2022

Aż 4 florydzkie miasta znalazły się na liście miast, które są wybierane jako nowe miejsce docelowe przez osoby, które myślą o przeprowadzce.

Krajowe Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (National Association of Realtors) zauważyło, że sprzedaż domów w USA w czerwcu spowolniła. Mimo to ceny domów w czerwcu nadal rosły – choć w wolniejszym tempie niż na początku tego roku. Krajowa średnia cena domów podskoczyła w czerwcu o 13,4% w stosunku do roku poprzedniego do poziomu $416.000. Jest to najwyższy poziom w historii, według danych sięgających 1999 roku, powiedział NAR.

Z tego powodu, wielu potencjalnych nabywców domów szuka przystępnej cenowo oferty, jeśli chodzi o wybór ich pierwszego domu. Raport opublikowany przez Redfin w zeszłym tygodniu wykazał, że rekordowa liczba potencjalnych amerykańskich nabywców domów szuka relokacji.

Redfin pokusił się o przygotowanie listy miast, w których ludzie najchętniej kupiliby nowy dom. Aż 4 miasta ze słonecznej Florydy znalazły się w TOP10:

 1. Miami
 2. Tampa
 3. Phoenix
 4. Sacramento
 5. Las Vegas
 6. Cape Coral
 7. San Diego
 8. North Port
 9. San Antonio
 10. Dallas

Redfin przygotował także listę miast, z których ludzie najchętniej wyprowadzają się:kupno, s

 1. San Francisco
 2. Los Angeles
 3. Nowy Jork
 4. Washington D.C.
 5. Seattle
 6. Boston
 7. Detroit
 8. Denver
 9. Chicago
 10. Minneapolis

 

Written by MS

 • play_circle_filled

  Słoneczne Radio – Live
  Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play