menu Home
Newsroom

Godzina policyjna w Miami Beach

MS | 03/21/2021

Z powodu dużych tłumów podczas spring break miasto Miami Beach ogłosiło godzinę policyjną .Od soboty obowiązuje ona od 8 wieczorem.

Tymczasowy zarządca miasta Raul Aguila ogłosił stan wyjątkowy w całym mieście. Jest to wynik tłumów turystów, którzy przyjechali na Florydę, aby miło spędzić czas podczas spring break. Liczba turystów przerosła wyobrażenia władz i policji. W celu zachowania porządku i spokoju w mieście Departament Policji Miami Beach będzie dokładniej kontrolował lokale i miejsca spotkań.

 

„W ciągu ostatnich pięciu i pół tygodnia odnotowaliśmy blisko 900 aresztowań” – powiedziała policja. Godzina policyjna będzie obowiązuje od soboty przez co najmniej 72 godziny. Dotyczy ona miejsc i dzielnic, które szczególnie są oblegane przez turystów. Po godzinie 8 wieczorem turyści nie powinni przebywać np. w obszarze ulic Collins Avenue i Washington Avenue od 5th Street do 16th Street. Turyści i goście hotelowi mają pozostać w domach podczas godziny policyjnej. Mimo to, w sobotę, gdy obowiązywała już godzina policyjna, wiele osób nadal było na ulicach.

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play