menu Home
NewsroomWiadomości

Island H2O przygotowuje się do otwarcia

KS | 03/11/2021

Otwarcie parku wodnego Island H20 zaplanowano na 13 marca.

Park będzie otwarty codziennie w czasie przerwy wiosennej, a następnie w wybrane dni od kwietnia do maja. 28 maja, przejdzie on na letnie godziny pracy.

W parku wodnym w Kissimmee znajdziemy m.in.: basen z falami, obszar dla dzieci, zjeżdżalnie, czy spływy tratwą. Jego wyjątkową cechą, jest możliwość wyboru własnej muzyki i oświetlenia na wielu atrakcjach. Wszystko dzięki specjalnym opaskom na rękę, które umożliwiają także nagrywanie swoich przygód i oglądanie ich w aplikacji Island H20.

W komunikacie prasowym, zarząd parku poinformował, że obowiązują w nim obostrzenia sanitarne. Ograniczono liczbę klientów, wymagane jest zakrywanie ust i nosa, a na wejściu mierzona jest temperatura.

Jednodniowy bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje $54.99 plus podatek, a bilet dla dziecka to $44.99 plus podatek. Za Season Pass musimy zapłacić $69.99 plus podatek. Karnet zapewnia nieograniczone wizyty do 28 listopada. Obejmuje także bezpłatny parking, butelkę na pamiątkę, zniżki dla przyjaciół, wcześniejsze wejście w wybranych terminach oraz jeden bezpłatny bilet jednodniowy dla przyjaciela, ważny przez cały sezon.

Red. KS

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play