menu Home
NewsroomWiadomości

Jak kupować pierwszy dom, to na Florydzie

KS | 02/29/2024

Pięć miast z Florydzy znalazło się w czołówce rankingu najlepszych miejsc dla osób kupujących swój pierwszy dom.

Choć napływ nowych mieszkańców cały czas jest wysoki, a ceny nieruchomości stale rosną, to Floryda cały czas jest jednym z najlepszych stanów, do których można się przeprowadzić. Przede wszystkim pod względem ekonomicznym.

Spośród 10 najlepszych miast w kraju na zakup pierwszego domu, aż pięć znajduje się w Słonecznym Stanie. Najnowsze zestawienie opublikował portal Builder.

Pierwsze miejsce zajmuje Palm Bay, drugie Cape Coral, a podium zamyka Tampa. Czwarta pozycja przypadła Port St. Lucie, a szósta Orlando.

Na 6. i 7. miejscu uplasowały się miasta z Arizony – Surprise oraz Gilbert. 8. lokatę zajmuje Boise w Idaho, 9. Chesapeake w Wirginii, a pierwszą dziesiątkę dopełnia Henderson w Nevadzie.

Nie jest zaskoczeniem, że Floryda stała się popularnym stanem, a napływ migrantów spowodował wzrost kosztów mieszkaniowych w całym stanie.
Henderson, Nevada

Port. Lucie, Cape Coral i Palm Bay mogą pochwalić się najlepszymi rynkami nieruchomości na liście. Tymczasem Tampa, Boca Raton i Palm Bay zajęły najwyższe miejsca pod względem jakości życia.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play