menu Home
Newsroom

Kobieta w Clearwater zabiła włamywacza

MS | 06/22/2022

Według śledczych, kobieta z Clearwater zastrzeliła intruza, który włamał się do jej sypialni.

Policja w Clearwater otrzymała telefon na 911 około 8:45 we wtorek o intruzie w domu przy 1600 Flagler Drive. Kobieta powiedziała, że obudziła się i zobaczyła mężczyznę w jej sypialni. Kobieta powiedziała funkcjonariuszom, że mężczyzna zaczął ją atakować, ale udało jej się chwycić za broń i zastrzelić go.

Szef policji w Clearwater Dan Slaughter powiedział, że kobieta zadzwoniła pod numer 911 w środku ataku, a dyspozytor mógł usłyszeć szamotaninę, zanim kobieta zdołała chwycić za broń.

„Była w stanie użyć tej broni do obrony i oddała jeden strzał, który spowodował śmierć intruza” – powiedział Slaughter. Szef policji twierdzi, że po wstępnym dochodzeniu wydaje się, że był to oczywisty przypadek samoobrony i dodał, że broń została legalnie zakupiona przez ofiarę.

Podejrzany, zidentyfikowany jako 26-letni Justin William Wright, zmarł na miejscu zdarzenia. Slaughter powiedział, że Wright mieszkał po sąsiedzku z ofiarą. Śledczy powiedzieli, że ofiara doznała obrażeń odpowiadających szamotaninie i atakowi, który opisała funkcjonariuszom. Policja poinformowała, że nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób Wright dostał się do domu.

Written by MS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play