menu Home
Newsroom

Kodak Black chce opłacić czesne dzieciom agentów FBI zastrzelonych na służbie

MS | 02/10/2021

Jeden z raperów, pochodzących z Florydy – Bill Kapri – znany jako Kodak Black – wyraził chęć opłacenia czesnego dzieci dwojga agentów FBI, którzy zostali zastrzeleni na służbie.

Kodak Black w tym momencie odbywa karę pozbawienia wolności za przestępstwa z użyciem broni palnej. Jego wyrok został niedawno złagodzony przez byłego już prezydenta Donalda Trumpa, tuż przed końcem kadencji.  Według relacji adwokata Billa Kapri – Bradforda Cohena – raper polecił mu skontaktować się z oddziałem FBI w Miami i złożyć ofertę opłacenia czesnego dzieciom zastrzelonych agentów – Laury Schwartzenberger oraz Daniela Alfin.

Agenci zginęli w zeszłym tygodniu, podczas próby wyegzekwowania nakazu w sprawie o pornografię dziecięcą w Sunrise na Florydzie. Schwartzenberger zostawiła męża i dwójkę dzieci, Alfin natomiast żonę i jedno dziecko. FBI oświadczyło, że agenci ci byli wyspecjalizowani w ściganiu przestępstw przeciwko dzieciom.

Cohen powiedział, że Black chce odciążyć finansowo najbliższą rodzinę poległych na służbie agentów, a oferta jest obecnie w trakcie rozpatrywania. Raper w swoim liście do FBI napisał, że on wie jak to jest stracić bliskie osoby i żyć w samotności.

Written by MS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play