menu Home
NewsroomWiadomości

Kongres 60 Milionów w Miami już w lutym

MS | 01/14/2022

Już w lutym 2022roku odbędzie się kolejna edycja Kongresu 60 Milionów! Po raz 11. Polonia z całego świata będzie miała okazję spotkać się podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Po raz czwarty Kongres organizowany jest w Miami. W 2022 roku odbędzie się w dniach 10-12 luty!

Kongres 60 Milionów jako przede wszystkim Globalny Zjazd Polonii to wydarzenie, które poprzez wzmacnianie więzi polonijnych buduje międzynarodowe relacje biznesowe korespondujące z trendami XXI wieku. Zdefiniowanie szans na rozwój i wzmocnienie współpracy 60 milionów Polaków i osób polskiego pochodzenia rozsianych po całym świecie jest głównym, którego osiągnięcie pozwoli na rozwój globalnej sieci kontaktów biznesowych opierających się na wartościach polonijnych oraz zidentyfikowanie tych płaszczyzn kooperacji, na których warto rozwijać i umacniać dotychczasowe relacje, a także poszukiwanie nowych, istotnych z ekonomicznego i wizerunkowego punktu widzenia obszarów wspólnego działania. Oprócz specjalistycznych paneli każda edycja Kongresu podejmuje temat kierunku rozwoju marki Polski. Wśród licznych dyskusji zostaną poruszone m.in. tematy rynku nieruchomości, turystyki i medycyny, marki Polska, logistyki, korzeni polskich i wiele innych.

Wśród mówców znajdą się m.in. Rafał Brzoska – pomysłodawca, założyciel i prezes Grupy Kapitałowej Integer, której sztandarową spółką jest spółka InPost. Dr Stanisław Mazur – Prezes i założyciel Centrum Medycznego MEDYK, Adrian Kubicki – Konsul Generalny RP w Nowym Jorku i wiele innych osób.

Podczas Kongresu zostaną poruszone takie zagadnienia jak:

  • 60 Million Fast growing markets
  • 60 Million Diplomacy power
  • 60 Million Health
  • 60 Million IT & Technology
  • 60 Million Heritage & Charity

W programie obok licznych merytorycznych spotkań z ekspertami znajdą się również atrakcyjne wydarzenia towarzyszące. Wśród nich profesjonalny turniej 60 MILLION GOLF CUP oraz akademia golfa.  Dodatkowo na uczestników czekać będzie wyjątkowy bankiet połączony biznesowym networkingiem na jachcie Midnight Sun. Uczestnicy będą mieli też szansę wzięcia udziału w ekskluzywnym Balu Polonaise organizowanym już od 50 lat przez Amerykański Instytut kultury Polskiej w Miami.

Zarejestruj się na Kongres już dziś: https://60mlnplspzoo.ticketspice.com/kongres-60-milionw-60-million-congress-miami-10-12-february-2022

Śledźcie nas na facebooku!

Written by MS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play