menu Home
NewsroomWiadomości

Kościół z Sumter County przygotowuje świąteczne paczki dla dzieci

KS | 08/11/2022

Choć do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze kilka miesięcy, operacja „Christmas Child” już trwa w najlepsze.

Wolontariusze z Live Oaks Community Church zbierają się, by przygotować pudełka z zabawkami i przyborami szkolnymi, które trafią do organizacji na całym świecie. Stamtąd dotrą do dzieci z potrzebujących rodzin.

Kościół z powiatu Sumter współpracuje w tej kwestii z Samaritan’s Purse. W tym tygodniu pojawić się ma nawet 200 wolontariuszy, którzy przygotowywać będą świąteczne paczki. Wszystko po to, by zdążyć je rozesłać jeszcze przed sezonem świątecznym.

W paczkach pojawiają się przede wszystkim artykuły szkolne, które umożliwiają odpowiednią edukację dzieciom. Miłym dodatkiem są również własnoręcznie przygotowane zabawki. W każdym z nich znajduje się także własnoręcznie wypisana kartka od wolontariusza przygotowującego prezent.

W tym roku, wolontariusze chcą przygotować co najmniej 20,000 paczek.

Aby wesprzeć akcję, należy skontaktować się z wolontariuszami poprzez e-mail – tstark1@ymail.com. Po ustaleniu terminu, możemy zostawić swoją darowiznę w Live Oaks Community Church. Paczki możemy przygotować również samodzielnie. Instrukcję oraz punkty zbiórki znajdziecie na SamaritansPurse.org.

Written by KS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play