menu Home
NewsroomWiadomości

Legoland Florida świętuje 10. urodziny

KS | 10/18/2021

Legoland Florida ma już 10 lat. Gości przyjmuje od 15 października 2011 roku.

Choć uroczystości już się rozpoczęły, to część z nowych atrakcji zostanie z nami na dłużej. Wraz z obchodami otwarto dwa nowe punkty w parku – Legoland Story i Legoland Coffee Company.

W pierwszym z nich dowiemy się jak powstał park. Dodatkowo poznamy historię samych klocków Lego, a także obejrzymy wyjątkową wystawę. Wśród eksponatów pojawił się również oryginalny pojazd z atrakcji Triple Hurricane z Cypress Gardens, parku, który został zastąpiony przez Legoland.

Po edukacyjnej ścieżce dotrzemy również do nowej kawiarni – Legoland Coffee Company. Spróbujemy tam wyjątkowej kawy, zarówno gorącej, jak i mrożonej.

Park zapowiedział również kilka atrakcji, które pojawią się dopiero w przyszłym roku. Jedna z nich przeniesie nas do świata piratów. Dodatkowo wiele obecnych już na mapie parku punktów, przejdzie modernizację i zostanie ulepszonych.

Wyjątkowe bonusy przygotowano również dla tych, którzy rozważają kupno karnetu. Od przyszłego roku, każdy z właścicieli Awesomer lub Awesomest Annual Pass dostanie 20% zniżki na wszystkie napoje i posiłki w parku. Za zakupy w sklepach z pamiątkami zapłacą oni również o 10% mniej.

Więcej informacji na temat nadchodzących wydarzeń, a także karnetów, znajdziecie TUTAJ.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play