menu Home
Newsroom

LOT-em z Miami do Warszawy

MS | 05/13/2021
Ameryka otwiera się i wiele wskazuje na to, że już niebawem będziemy mogli podróżować bez większych ograniczeń – przynajmniej ci, którzy zaszczepili się przeciw COVID-19. Nie dziwi więc nas decyzja Polskich Linii Lotniczych LOT o przywróceniu połączenia Warszawa – Miami.

Wszystko wskazuje na to, że już 3 czerwca Polacy mieszkający na Florydzie będą mogli bezpośrednio polecieć z Miami do Warszawy. Tym bardziej nas to cieszy, gdyż Polonii na słonecznej Florydzie przybywa. Do tej pory mieszkańcy Florydy marzący o locie bez przesiadek musieli najpierw dolecieć lub dojechać do Chicago lub Nowego Jorku. Od czerwca będą mieli własne połączenie. Samolot Dreamliner będzie latał z Miami dwa razy w tygodniu: w czwartki i soboty i lot ma trwać około 10 godzin i 20 minut.

Jeśli planujecie, aby ktoś z Polski do Was przyleciał w odwiedziny – oczywiście po tym, jak USA otworzy granice, to szukajcie biletów na środy i piątki – wówczas LOT leci z Warszawy do Miami.

Ceny biletów wciąż są stosunkowo niskie jak na okres wakacyjny, ale z pewnością to się już niebawem zmieni. Rezerwacji można dokonać bezpośrednio na stronie LOT lub w ulubionym biurze podróży.

Miłych wakacji!!!

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play