menu Home
NewsroomWiadomości

Lotnisko w Tampie szuka imienia dla gigantycznego flaminga

KS | 12/08/2022

Tampa International Airport zamknęło zgłoszenia do konkursu „Name the Flamingo”. Mieszkańcy złożyli w sumie 65,000 zgłoszeń.

Władze lotniska poszukują imienia dla ogromnej rzeźby flaminga, która stoi w głównym terminalu. Rzeźba zajmuje miejsce od podłogi, aż do samego sufitu, tworzą swego rodzaju atrakcję turystyczną. Wielu pasażerów zatrzymuje się przy niej, robiąc sobie zdjęcia.

Aby nadać rzeźbie nieco więcej charakteru, pracownicy lotniska postanowili ją nazwać. Tutaj do akcji wkroczyli sami pasażerowie i okoliczni mieszkańcy, którzy mogli składać swoje propozycje na imię dla flaminga.

Lotnisko otrzymało w sumie 65,000 propozycji, które teraz trzeba będzie przejrzeć i wybrać najlepszą z nich. Specjalnie powołany komitet wyłoni trzech finalistów, a już 12 grudnia na stronie NameTheFlamingo.com rozpocznie się głosowanie na najlepsze imię.

Zwycięzcę poznamy 16 grudnia. Osoba, która złożyła zwycięską propozycję otrzyma 4 bilety lotnicze w obie strony od linii Silver Airways, a także pakiet VIP Experience do Busch Gardens dla 4 osób.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play