menu Home
NewsroomWiadomości

Ludzie chętnie przeprowadzają się na Florydę

KS | 03/25/2022

Trzy miasta z Florydy znalazły się na liście najpopularniejszych miejscowości, które ludzie wybierają na nowe miejsce zamieszkania.

Zgodnie z nowym raportem opublikowanym przez Redfin, najpopularniejszym miejscem do przeprowadzki jest Miami. Trzecie miejsce na tej samej liście zajmuje Tampa. Oddziela je jedynie Phoenix w Arizonie. Na siódmym miejscu natomiast, uplasowało się North Port.

Ceny mieszkań natomiast cały czas rosną, a chętnych, jak widać, nie brakuje. W porównaniu do ubiegłego roku, ceny domów wzrosły o 16%. Czynsze w Tampie są natomiast o 30% wyższe niż rok temu. To jednak nie zniechęca ludzi, którzy szukają przyjemniejszego miejsca do życia.

Jak podkreśla w raporcie Redfin, wzięcie kredytu i kupno mieszkania, cały czas jest jednak bardziej opłacalne, niż jego wynajmowanie. Posiadłości jednak nie ma na rynku zbyt wiele, więc znalezienie odpowiedniego dla nas domu lub mieszkania może być wyjątkowo trudne.

Mimo wszystko, domy na Florydzie sprzedają się niemalże natychmiast. Wszystko przez rosnące ceny i bardzo małą liczbę dostępnych ofert.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play