menu Home
Newsroom

Męski azyl, czyli garaż na sprzedaż

MS | 02/17/2021

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o wymarzonym garażu, gdzie nie tylko będziesz mógł trzymać swoje ulubione auto, ale także miło spędzić czas z kumplami – The Motor Enclave ma propozycję dla Ciebie.

„Niektórzy nazywają je wspólnotami samochodowymi. Są różnej wielkości, a ludzie kupują je na sprzedaż lub po prostu są właścicielami” – powiedział dyrektor generalny Brad Oleshansky. The Motor Enclave to polskie blokowiska, a amerykańskie condos, w których mieszkania to garaże. Jest to swoisty azyl dla miłośników samochodów lub panów, którzy chcą mieć swój kąt, a w domu nie posiadają garażu. Wykupujesz garaż, a czy będziesz w nim trzymał samochód, czy raczej zrobisz w nim swój azyl na spotkania z kumplami, a możesz i połączyć te dwie opcje, to już zależy od ciebie.

W Tampie powstanie 350 takich garaży, a ceny zaczynają się od $190,000 i więcej. „Właściwie rozpoczęliśmy przedsprzedaż 45 dni temu i sprzedaliśmy ponad 140 sztuk w ciągu pierwszych 45 dni, co jest dla mnie oszałamiające” – powiedział Oleshansky.

Firma kilka tygodni temu otrzymała ostateczne zatwierdzenie projektu. Budowa przyspieszy za kilka miesięcy. Wraz z garażami w planach jest budowa toru wyczynowego o długości 1,6 mili i toru terenowego o powierzchni 80 akrów. „Jest to teren o powierzchni 200 akrów na rogu I-4 i I-75” – powiedział Oleshansky. „Zainwestujemy około 100 milionów dolarów w budowę takiego miejsca”.

Tampa będzie drugą lokalizacją dla The Motor Enclave. Podobną koncepcję zbudowali już w Michigan. Miejscówka w Tampie ma zostać otwarta latem 2022 roku.

Written by MS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play