menu Home
NewsroomWiadomości

Miami Beach wprowadza godzinę policyjną

KS | 03/22/2022

Po pierwszym weekendzie przerwy wiosennej, w którym doszło do dwóch strzelanin, Miami Beach podejmuje stanowcze działania.

W poniedziałek władze miasta ogłosiły stan wyjątkowy i zapowiedziały przeznaczenie nowych środków, które mają zapobiec wandalizmowi, bójkom i strzelaninom.

Godzina policyjna w Miami Beach obowiązywać będzie na odcinku od 23 ulicy do Southpoint Drive, od oceanu do zatoki. Nowe przepisy wchodzą w życie już od środy. Ograniczenia rozpoczynają się o północy.

W miniony weekend w rejonie miasta postrzelono w sumie 5 osób. Do pierwszej strzelaniny doszło w pobliżu hotelu Avalon. Ranne zostały wówczas dwie kobiety. Obrażenia na szczęście nie zagrażają ich życiu. Jeden ze sprawców został zatrzymany. To 19-letni Derrick Mitchel, który powiedział policji, że zaczął strzelać w momencie, kiedy sam usłyszał strzały. Nagranie z monitoringu potwierdziło jego wersję wydarzeń. Drugi strzelec jednak pozostaje na wolności.

Kolejna strzelanina miała miejsce w niedzielę około północy w okolicy 8 Ulicy i Ocean Drive. Ucierpiały w niej trzy osoby. Dwie trafiły do Jackson Memorial Hospital, a jedna do Mount Sinai. Wszyscy są w stabilnym stanie.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play