menu Home
NewsroomWiadomości

Młody Barron Trump skradł show na wiecu ojca. „To pierwszy raz, kiedy to zrobił”

JL | 07/10/2024

Donald Trump skierował obiektywy wszystkich kamer oraz wzrok gości w stronę swojego najmłodszego syna Barrona. We wtorek wieczorem Barron Trump zadebiutował w czasie kampanijnego wydarzenia ojca w rodzinnym ośrodku golfowym na zachód od Miami.

Wtorkowy wiec był pierwszym, w którym uczestniczył najmłodszy syn Donalda Trumpa. Kandydat na prezydenta pochwalił 18-latka przy gromkim wiwacie gości i dwóch braci Barrona – bo Donald Jr. i Eric również byli obecni w czasie kampanijnego wydarzenia.

Barron Trump nie przemawiał w czasie wiecu, ale został przez ojca wyróżniony – wstał i otrzymał gromkie oklaski.

„To pierwszy raz, kiedy to zrobił” – powiedział Trump o obecności Barrona. „Jesteś dość popularny. Może być bardziej popularny niż Don i Eric. Hej, Don, musimy o tym porozmawiać” – zażartował były prezydent.

Następnie Trump senior nawiązał do dalszej kariery swojego syna. Pierwszym krokiem ma być wybór uniwersytetu przez 18-latka, jednak miliarder nie zdradził na jaki kampus wybiera się Barron.

„Teraz idzie na studia, dostał się na każdą uczelnię, na którą chciał” – oznajmił Trump. „Dokonał wyboru i jest bardzo dobrym facetem” – dodał.

Barron Trump ukończył 17 maja tego roku Oxbridge Academy w pobliżu West Palm Beach na Florydzie. Barron jest jedynym dzieckiem Donalda i Melanii Trump, trzeciej żony byłego prezydenta. Melania Trump nie pojawiła się na wiecu.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play