menu Home
NewsroomWiadomości

Nastolatkowie wyrzucili śmieci prosto do Atlantyku! Wiadomo, jakie mogą ponieść teraz konsekwencje

JL | 05/05/2024

Niechlubny czyn grupki nastolatków z Florydy stał się internetowym viralem. Kamera przyłapała małolatów, gdy w czasie festiwalu w Boca Raton wysypali zgromadzone na łodzi śmieci wprost do oceanu. Wiadomo już, jakie kary poniesie nieodpowiedzialna młodzież.

Nie tylko na Florydzie, nie tylko w USA, ale na całym świecie! Takie oburzenie wywołało nagranie z Boca Raton, które w ubiegłym tygodniu okrążyło Internet wzdłuż i wszerz.

Widać było na nim grupkę nastolatków, którzy po opuszczeniu imprezy Boca Bash w Boca Raton pozbyli się swoich śmieci w niewybredny sposób. Po prostu wysypali wszystko do Oceanu Atlantyckiego.

Organy ścigania niezwłocznie wszczęły dochodzenie, mające na celu zidentyfikowanie i ukaranie sprawców. Grozi im grzywna do 50 tys. dolarów i/lub nawet 5 lat więzienia!

„Otrzymujemy telefony z całego świata w tej sprawie i jest to tak skandaliczny czyn, że obraził tak wielu ludzi” – powiedział przewodniczący Komisji Ryb i Dzikiej Przyrody Florydy (Florida Fish & Wildlife Commission) Rodney Barreto.

„To są nieletni. Rozumiemy to. Sam kiedyś byłem nieletni. Nie jesteśmy tu po to, by zrujnować komuś życie na zawsze” – podkreślił Barreto. Niemniej śledczy nazwali występek „poważnym przestępstwem”, ale także „okazją na nauczkę”.

Media dotarły do jednego z nastolatków, który był na pokładzie łodzi w momencie wyrzucania śmieci do Oceanu. Ten chłopak nie został oskarżony, ale był świadkiem przestępstwa.

„Czuję, że zasługuje na wszystko, co się stanie, bo podjął naprawdę złą decyzję” – powiedział nastolatek o winnym zaśmiecania Atlantyku

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play