menu Home
Newsroom

NFL podaruje 7500 biletów na Super Bowl zaszczepionym pracownikom służby zdrowia

MS | 01/22/2021

NFL ogłosiło, że Super Bowl LV będzie mogło osobiście zobaczyć, 22 000 fanów, z czego ponad jedną trzecią będą stanowili zaszczepieni pracownicy służby zdrowia, którzy otrzymają bilety na najważniejszy mecz w Ameryce za darmo.

NFL podaruje 7,500 biletów na najważniejszy sezonu zaszczepionym pracownikom służby zdrowia. Tegoroczne Super Bowl odbędzie się w Tampie, a większość pracowników służby zdrowia będzie pochodzić z obszaru Tampa i środkowej Florydy, chociaż wszystkie 32 zespoły wybiorą kilku zaszczepionych pracowników służby zdrowia ze swoich społeczności, aby i oni mogli udać się na mecz.

„Ci oddani pracownicy służby zdrowia nadal narażają swoje życie, aby służyć innym i jesteśmy im winni naszą nieustającą wdzięczność” – powiedział komisarz NFL Roger Goodell w oświadczeniu. „Mamy nadzieję, że w niewielkim stopniu ta inicjatywa zainspiruje nasz kraj i rozpozna tych prawdziwych amerykańskich bohaterów. Jest to również okazja do promowania znaczenia szczepień i odpowiednich praktyk zdrowotnych, w tym noszenia masek w miejscach publicznych ”.

Nie ogłoszono pełnego procesu dystrybucji pozostałych 14,500 biletów na mecz, ale jedno jest pewne – popyt na grę, która zazwyczaj przyciąga blisko 75 000 fanów płacących tysiące dolarów za bilet, będzie bardzo wysoki.

Written by MS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play