menu Home
Newsroom

Nowa promenada w Miami Beach

JK | 02/04/2021

Na całej długości plaży w Miami Beach wkrótce pojawi się promenada, po tym, jak miasto przegłosowało w zeszłym tygodniu rozporządzenie. Beachwalk obejmujący całe miasto Miami Beach – już wkrótce, po tym, jak miasto zatwierdzi ostatni odcinek.

Na całej długości plaży w Miami Beach wkrótce pojawi się promenada, po tym, jak miasto przegłosowało w zeszłym tygodniu, aby zatwierdzić plan ostatniego odcinka promenady.

Mieszkańcy i turyści będą mogli chodzić, biegać i jeździć na rowerze z South Pointe Park na południowym krańcu miasta aż do północnej granicy z Surfside po ukończeniu projektu.

W sumie promenada będzie miała 7 mil długości. W zeszłym tygodniu radni dali zielone światło, aby zatwierdzić ostatni odcinek promenady za 4,5 miliona dolarów. Będzie przebiegać od 79 ulicy do 87 terrace.  W ramach planów znajduje się również przebudowa parku – wczoraj Rada Przeglądu Projektowania Miami Beach zagłosowała za zatwierdzeniem przebudowy North Beach Oceanside Park obok nowej promenady. Wymiana drewnianej promenady na promenadę między 24 a 45 ulicą ma zakończyć się latem 2021 r.

Ostateczna rozpiętość od 79 ulicy do 87 terrace zostanie ukończona wiosną 2022 r. kiedy to cała 7-milowa promenada zostanie otwarta.

Written by JK

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play