menu Home
Newsroom

Nowe godziny otwarcia Disney World

MS | 01/13/2021

Fani parków rozrywki mają nadzieję, że rok 2021 będzie lepszy niż rok 2020, w którym główne parki w całym kraju zostały zamknięte z powodu pandemii koronawirusa na kilka miesięcy. Chociaż niektóre parki zostały ponownie otwarte, nadal działają one według zmienionych harmonogramów z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

Disney World ujawnił na swojej stronie internetowej godziny otwarcia do końca marca. Ten harmonogram obejmuje również ponowne otwarcie Blizzard Beach na początku marca.

W lutym i marcu Disney World’s Magic Kingdom będzie otwarte od 9:00 do 18:00. Tymczasem Epcot otworzy się o 11:00, a następnie zamknie o 19:00 w tym samym okresie. Podobnie Hollywood Studios również zostanie zamknięte o 19:00, chociaż zostanie otwarte godzinę wcześniej niż Epcot, bo już o 10:00. Animal Kingdom będzie działać od 9:00 do 17:00. również w tych miesiącach.

Najwięcej radości budzi fakt ponownego otwarcia parku wodnego Blizzard Beach. Nastąpi to już 7 marca i park będzie działać od 11:00 do 18:00. Kiedy Disney World został ponownie otwarty w lipcu z ograniczoną przepustowością, oba parki wodne Blizzard Beach i Typhoon Lagoon pozostały zamknięte.

Disneya Blizzard Beach to park wodny zaprojektowany tak, aby wyglądał jak ośrodek narciarski. Historia parku jest taka, że ​​dziwaczna śnieżyca zainspirowała mieszkańców Florydy do budowy ośrodka narciarskiego dziesiątki lat temu. Gdy pogoda znów się ociepliła, ośrodek narciarski zamieniono w park wodny.

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play