menu Home
NewsroomWiadomości

Obawiali się o finanse, oczekując narodzin dziecka. Potem wygrali w dwóch loteriach

JL | 06/12/2024

Myśleli, że ich życie odmieni się dopiero za kilka tygodni, ale zwrot o 180 stopni nastąpił szybciej, niż się spodziewali. Na kilka dni przed narodzinami ich dziecka para z Florydy wygrała ogromną nagrodę! To jednak nie wszystko, bo… w tym roku już raz wygrali.

Victoria Oakley i John Stanhill przyznali w rozmowie z Florida Lottery, że wygrana była dla nich wielką ulgą. „Byliśmy w stanie w pełni skupić się na byciu nowymi rodzicami, zmniejszając nasze obawy o finanse” – podkreślili.

Jak to zwykle bywa – fortuna uśmiechnęła się do nich przez kompletny przypadek. Na początku tego miesiąca Stanhill  zatrzymał się na stacji benzynowej, gdzie kupił zdrapkę o wartości 50 dolarów.

Po zdemaskowaniu ukrytych pól okazało się, że jest to zwycięski kupon o wartości 1 miliona dolarów!

„To po prostu nie mogło się zdarzyć w lepszym czasie” – powiedział Stanhill, 46-letni mieszkaniec Jacksonville.

Fortuna najwyraźniej sprzyja Victorii i Johnowi, bo to już ich druga wygrana na loterii w tym roku. Wcześniej wygrali „duże pieniądze” w grze the 500X Cash. Nie jest jasne, ile wówczas zgarnęli.

Obie wygrane padły w odstępie zaledwie trzech tygodni.

„Byliśmy w stanie założyć fundusz na studia dla naszego dziecka i planujemy spłacić kredyty studenckie” – powiedziała para. „Jesteśmy zachwyceni wszystkim, co się wydarzyło!” – dodają szczęśliwcy z Jacksonville.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play