menu Home
NewsroomWiadomości

Ograniczenia na Miami Beach w weekend Memorial Day

KS | 05/28/2021

Już w ten weekend, w Miami Beach pojawią się wielkie tłumy. Wiąże się to z licznymi ograniczeniami.

Od piątku, od 10PM, do niedzieli wieczorem na drogach MacArthur i Julia Tuttle Causeways będą działać czytniki tablic rejestracyjnych. Pojawią się one również w poniedziałek wieczorem wzdłuż korytarzy 5th Street i 41st Street.

Przy wejściach na plażę zostaną ustawione punkty kontrolne, aby ograniczyć liczbę osób, które mogą na nią wejść. Nie wolno również zabierać ze sobą alkoholu, namiotów, chłodziarek, czy szklanych pojemników, styropianu i plastikowych słomek. Nie należy również zbyt głośno puszczać muzyki.

W piątkowe, sobotnie i niedzielne noce będzie obowiązywała wieczorna pętla komunikacyjna, rozpoczynająca się o godzinie 7:00 wieczorem, a normalny ruch powróci o 5:00 rano każdego dnia.

Pętla kieruje ruch na wschód od 5. ulicy, na Collins Avenue do 17. ulicy, a następnie na zachód do Washington Avenue i na południe do 5. ulicy. Barykady ograniczą dostęp do osiedli mieszkaniowych Flamingo Park i South of Fifth. Mieszkańcy muszą mieć przy sobie ważny dokument tożsamości lub dowód zamieszkania.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play